O spolku
 
Historie
Členové
Stanovy
Kontakt
Přihláška
Odkazy
Naše aktivity
 
Novinky
Návrhy na okrášlení
Realizováno
O nás v tisku
Sponzoři
 
Jak nás lze podpořit
Naši sponzoři
O webu
 
Vaše názory a náměty
Doporučte nás
Webmaster: T.Blumenstein

      Novinky: Princezny přispěly na dobročinný účel
UNITED-NUKELéto s princeznou – tak nazvala pořádající Agentura Seja z Bohuslavic zábavnou princeznovskou show, na kterou se v sobotu 28. července sjely do Rakové u Konice desítky dětí a dospělých. Celodenní program zahájila soutěž o nejkrásnější princeznu, následovalo odpoledne plné soutěží, her a písniček a vrcholem byla dražba sluníček od významných osobností, jejíž výtěžek věnovali pořadatelé dětskému onkologickému oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci.
 Autor: sokolova - Thursday, 02.08. 2012 - 11:20:59
(Zobrazit celý článek | 1973 bytů | Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
      Novinky: Okrašlovací spolek podpoří vydání další knihy pohádek
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek podpoří vydání další knihy pohádek. Po Pohádkách a povídáních z dávné Hané od Lilian Amann přispěje naše sdružení částkou 15 tisíc korun na vydání knihy pohádek Kouzelné pohádky pro zvědavé děti od Marcelly Dostálové. Podaří-li se následně vše vyjednat, bude Okrašlovací spolek partnerem křtu knížky, který by se uskutečnil v rámci vánočního večírku spolku. O novinkách vás budeme brzy informovat.
 Autor: sokolova - Thursday, 10.05. 2012 - 15:07:24
(Zobrazit celý článek | 1 komentář | Hodnocení: 0)
      Novinky: Zájemci o kalendář, hlaste se v informačním centru na zámku!
UNITED-NUKEVelkému zájmu se těší kalendář Okrašlovacího spolku a Státního okresního archivu Prostějov na rok 2012. Připravených dvě stě kusů mizí závratným tempem a zájem nepolevuje. Předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová proto přislíbila, že v případě velkého zájmu připraví spolek dotisk kalendáře. "Pokud bude zájem dostatečný, pokusíme se zajistit dotisk. Ti, kteří mají o kalendář zájem, proto nechť nahlásí kontakt na sebe na Regionálním informačním centru v prostějovském zámku na Pernštýnském náměstí, nejpozději však do 10. února 2012. Poté zvážíme možnost dotištění kalendáře,“ slíbila předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Proto neváhejte, a hlaste se!
 Autor: sokolova - Thursday, 12.01. 2012 - 20:59:20
(Zobrazit celý článek | 2 komentáře | Hodnocení: 0)
      Novinky: Milada Sokolová děkuje za podporu!
UNITED-NUKEVážení přátelé a podporovatelé, dovoluji si Vám tímto srdečně poděkovat za podporu v anketě Žena regionu 2010, kterou v uplynulých dvou týdnech pořádal Deník. 1 243 hlasů a celkové 6. místo v celostátním měřítku jsou pro mě obrovským závazkem a utvrzením, že ve své práci mám dále pokračovat. Ještě jednou děkuji.

Vaše

Milada Sokolová
 Autor: sokolova - Sunday, 15.08. 2010 - 17:38:35
(Zobrazit celý článek | 2 komentáře | Hodnocení: 0)
      Novinky: Okrašlovací spolek patronem sbírky na pomoc dětem
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek se stal patronem charitativní akce pořádané občanským sdružením Život dětem na podporu Nemocnice Prostějov, jejíž úspěch coby mediální partner zaštiťuje Prostějovský Večerník.
Obsahem této charitativní sbírky je získání prostředků na zakoupení přístroje, který snadno a rychle odhalí zákeřné záněty v těle dětí. Pro zakoupení tohoto potřebného přístroje je třeba získat ve sbírce 39.000,- korun, které se již podařilo dosáhnout, proto sbírka pokračuje na nákup dalších přístrojů. Přispět můžete i Vy převodem částky na účet 83297339/0800, variabilní symbol 3434.
O vývoji sbírky i využití peněz Vás budeme informovat.
 Autor: sokolova - Tuesday, 06.07. 2010 - 14:02:05
(Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
      Novinky: Okrašlovací spolek partnerem řezbářské dílny pro handicapované
UNITED-NUKEChvála dřeva, Charity point ve spolupráci s ÚSP TPM Kociánka Brno, Denním a týdenním stacionářem Jihlava, Střední školou uměleckou a řemeslnou Praha a pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Martina Tesaříka pořádají VI. řezbářskou dílnu pro handicapované. Okrašlovací spolek je jedním z partnerů akce.
 Autor: sokolova - Tuesday, 22.06. 2010 - 14:17:35
(Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
      Novinky: Okrašlovací spolek má novou oficiální stránku na Facebooku!
UNITED-NUKESociální sítě jsou fenoménem dneška. Okrašlovací spolek je sice organizací, navazující na tradici a podporující místní kulturu, moderní komunikační prostředky nám však také nezůstaly uzavřeny. Pro fanoušky jsme proto vytvořili stránky na nejpopulárnější síti Facebooku a pokud budete mít chuť, můžete se připojit na oficiální stránku spolku zde. Najdete zde aktuální informace o činnosti spolku, pozvánky na nejbližší akce, fotky z proběhlých akcí a další užitečné zprávy. Těšíme se na Vás!
 Autor: sokolova - Wednesday, 12.08. 2009 - 23:45:47
(Zobrazit celý článek | 6 komentářů | Hodnocení: 4)
      Novinky: Vandal zničil vysazený strom
UNITED-NUKEV uplynulých dnech byl poškozen jeden ze stromů, zasazený Okrašlovacím spolkem v centru Prostějova. Nenechavým rukám neunikla paulonie na Palackého ulici v blízkosti Obchodní akademie, kterou neznámý vandal zlomil.
Stromy zasadil Okrašlovací spolek na konci dubna, na jejich financování použil sponzorský dar. Okrašlování města prostřednictvím nových stromů patří k hlavním aktivitám Okrašlovacího spolku - v minulosti tak zasadil tři lípy k výročí vzniku Československa.
O dalších aktivitách Okrašlovacího spolku v této oblasti Vás budeme informovat.

Zničený strom si prohlédněte zde.
 Autor: sokolova - Wednesday, 16.07. 2008 - 18:29:12
(Zobrazit celý článek | 2 komentáře | Hodnocení: 0)
      Novinky: Čestným členem OS herec Ladislav Županič
UNITED-NUKEPředsedkyně Milada Sokolová se v Praze sešla s prostějovským rodákem, hercem Ladislavem Županičem. Ten přivítal možnost stát se čestným členem Okrašlovacího spolku města Prostějova a přislíbil účast na květnové akci spolku (bližší informace v brzké době).
 Autor: sokolova - Saturday, 08.03. 2008 - 22:39:04
(Zobrazit celý článek | 21 komentářů | Hodnocení: 0)
29 článků (3 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:

Vyhledat
 


Pokročilé vyhledávání
Náhodné fotografie
 

68.jpg
68.jpg

Snímek 193.jpg
Snímek 193.jpg

DSC_0322.JPG
DSC_0322.JPG

DSC_0356.JPG
DSC_0356.JPG

Photo Gallery
Anketa
 
Co Vám na vzhledu Prostějova nejvíce vadí?

Stav chodníků
Málo zeleně
Fasády
Lavičky a mobiliářVýsledky
Další ankety

Účastníků: 348
Komentářů: 34
Kdo je on-line?
 
V tuto chvíli je 1 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde