O spolku
 
Historie
Členové
Stanovy
Kontakt
Přihláška
Odkazy
Naše aktivity
 
Novinky
Návrhy na okrášlení
Realizováno
O nás v tisku
Sponzoři
 
Jak nás lze podpořit
Naši sponzoři
O webu
 
Vaše názory a náměty
Doporučte nás
Webmaster: T.Blumenstein

      Realizováno: Okrašlovací spolek vysadil stromy ve Vrahovicích
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek vysadil ve spolupráci se Zdravým městem Prostějov po konzultaci s Osadním výborem ve Vrahovicích podél řeky Valové na čtyřicítku stromů a keřů. Jednoznačnou prioritou byl požadavek zdejších obyvatel na odclonění průmyslové zóny od obytné části Čechůvek. Celá akce vyjšla na jednostodvacet tisíc korun.
Fotky ze sázení najdete zde.
 Autor: sokolova - Wednesday, 03.04. 2013 - 11:27:12
(Zobrazit celý článek | 9 komentářů | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Valná hromada Okrašlovacího spolku
UNITED-NUKEV pátek 22. února se uskutečnila řádná valná hromada Okrašlovacího spolku města Prostějova. Kromě hodnocení dosavadní činnosti byl na programu také plán činnosti na příští rok. Výroční zprávu předsedkyně Milady Sokolové si přečtěte zde.
 Autor: sokolova - Wednesday, 06.02. 2013 - 17:38:08
(Zobrazit celý článek | 3 komentáře | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Okrašlovací spolek podpořil výstavu fotografií
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek podpořil SPOLEK PROSTĚJOVSKÝCH FOTOGRAFŮ "II. MEMORIÁL LUĎKA MAŘÁKA". Vernisáž se konala v kavárně GALERIE Národního domu v Prostějově 31. ledna v 18.00 hodin. Výstavu je možné zhlédnout do 27. března 2013. Srdečně zveme!
 Autor: sokolova - Wednesday, 23.01. 2013 - 13:25:59
(Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Okrašlovací spolek vzpomenul na Václava Havla zapálením svíček
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek města Prostějova si dne 18.12. připomenul první výročí od smrti prvního českého prezidenta a symbolu pádu komunistického režimu Václava Havla. Členové spolku a všichni další, kteří chtěli na celosvětově uznávaného státníka, který zemřel po dlouhodobé nemoci ve věku 75 let, vzpomenout, rozsvítili v 10 hodin svíčky na jeho památku u sochy T.G.Masaryka před radnicí.

Fotky z rozsvěcení svíček najdete zde.
 Autor: sokolova - Monday, 17.12. 2012 - 14:44:16
(Zobrazit celý článek | 6 komentářů | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Okrašlovací spolek pro dětské domovy
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život uspořádal pro děti z dětských domovů Prostějov a Plumlov akci na podporu nákupu dárečků pod stromeček. Na webových stránkách občanského sdružení Dobré místo pro život zde bylo možné si zarezervovat a následně koupit od pondělí 26. listopadu dárek, zanechat jej na adrese občanského sdružení na ul. Vrlova 7, či předat osobně zástupcům dětských domovů na vánočním večírku Spolku konaného dne 14.12. v 18:00 hodin v restaurační části Národního domu. Děkujeme všem, kteří v předvánočním čase mysleli i na tyto děti bez domova.

Fotky z předávání dárků najdete zde.
 Autor: sokolova - Tuesday, 20.11. 2012 - 17:37:28
(Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Okrašlovací spolek na Dni pro Izrael
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek poprvé před rokem, právě na Dni pro Izrael, představil záměr Vizualizace ulice Školní. Nyní se Spolek představil již hotovým projektem fotografiemi, které byly na Dni pro Izrael umístěny v podkrovním sále Městské knihovny. Odborníci na blízkovýchodní problematiku Daniel Haslinger, Mojmír Kallus a Dan Žingor velmi poutavě hovořili o novodobé historii státu Izrael.

Fotky ze setkání najdete zde.
 Autor: sokolova - Thursday, 08.11. 2012 - 21:16:23
(Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Okrašlovací spolek v TRILOBITu
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek města Prostějova finančně podpořil setkání neziskových organizací při pátém výročí otevření chráněného bydlení TRILOBIT o.p.s. v Sokolovně v Čelechovicích na Hané. Na programu bylo vystoupení pěveckého sboru z Čelechovic na Hané, prezentace chráněného bydlení TRILOBIT o.p.s., prezentace Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO OK) i prezentace dalších neziskových organizací dle zájmu.

Fotky z akce najdete zde.
 Autor: sokolova - Wednesday, 07.11. 2012 - 15:25:10
(Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Mikuláš na laně
UNITED-NUKEDětský domov Plumlov uspořádal již III. ročník horolezeckých závodů pro dětské domovy "Mikuláš na laně". Zástupci DD Plumlov oslovili celý Olomoucký kraj, Zlínský kraj a některé spřátelené domovy z jiných krajů. Okrašlovací spolek města Prostějova byl opět u toho - Mikuláš na laně se konal v sobotu 1. prosince 2012 tradičně na Gymnázium J. Wolkera ve spolupráci se Sportovním horolezeckým oddílem Prostějov. Potěšilo nás, že již potřetí můžeme i my přispět "troškou do mlýna" a akci finančně podpořit.

Pozvánku na akci najdete zde.
 Autor: sokolova - Wednesday, 07.11. 2012 - 14:29:03
(Zobrazit celý článek | 1 komentář | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Okrašlovací spolek se opět zapojil do akce Český Ježíšek 2012
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek ve spolupráci s Mateřským centrem Cipísek uspořádal již potřetí v Prostějově vypouštění balonků vánočních přání - Český Ježíšek 2012. V letošním roce se konalo Vypouštění balónků 14. prosince, jeho centrem bylo jihočeské město Milevsko a moderátorem akce opět herec Václav Vydra. Ten také prostřednictvím Rádia Impuls jako hlavního mediálního partnera dal pokyn k slavnostnímu vypuštění balónků. Stalo se tak přesně v 15.15 hodin. Akce byla skvělá, pět set balonků s osobními přáníčky dětí se vzneslo k nebi...
 Autor: sokolova - Monday, 22.10. 2012 - 15:56:53
(Zobrazit celý článek | 2 komentáře | Hodnocení: 0)
      Realizováno: Slavnostní odhalení maleb na ulici ŠKolní
UNITED-NUKEOkrašlovací spolek města Prostějova slavnostně odhalil malby někdejších domů v zaniklé židovské čtvrti na hradbách ve Školní ulici v Prostějově. Akce se uskutečnila ve středu 10. 10. 2012 ve 13.00 hodin v altánku ve Smetanových sadech.
 Autor: sokolova - Wednesday, 03.10. 2012 - 11:24:16
(Přidat první komentář | Hodnocení: 0)
131 článků (14 stránek, 10 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:

Vyhledat
 


Pokročilé vyhledávání
Náhodné fotografie
 

sazeni3.JPG
sazeni3.JPG

okr_spol_vanoce_(6).JPG
okr_spol_vanoce_(6). ...

img_5850.jpg
img_5850.jpg

30.jpg
30.jpg

Photo Gallery
Anketa
 
Co Vám na vzhledu Prostějova nejvíce vadí?

Stav chodníků
Málo zeleně
Fasády
Lavičky a mobiliářVýsledky
Další ankety

Účastníků: 349
Komentářů: 38
Kdo je on-line?
 
V tuto chvíli je 1 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde